Zakończenie Roku Szkolnego - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Przemyślu

Idź do spisu treści

Menu główne:

Zakończenie Roku Szkolnego

Kronika > Aktualności 2015 /16

Nadszedł wyczekiwany przez wszystkich dzień Zakończeniu Roku Szkolnego. Dzień ten ubogacony był występami naszych wychowanek. Wraz z wychowawcami klas dziewczęta przygotowały skecz podsumowujący całoroczną pracę uczennic i nauczycieli. Skecz „Atlas uczniów”, „Orkiestra kubków”, „Taniec czarno-biały” to główne atrakcje naszej uroczystości. Treści ukazane zostały w sposób humorystyczny co przyczyniło się do rozweselenia wszystkich widzów, wśród których nie zabrakło rodziców, opiekunów, nauczycieli, wychowawców oraz sióstr.
Dzień zakończenia roku był także okazją by podziękować i pożegnać Siostrę Dyrektor Honoratę. Wychowanki grając na gitarach wyśpiewały Siostrze słowa życzeń i podziękowań. Dziewczęta przygotowały własnoręcznie różne upominki, w których zawarły słowa wdzięczności, życzeń i pamięci.
Siostra Honorata pełniła obowiązki Dyrektora Ośrodka od 2013 r. Dziękujemy Siostrze za serce i trud włożony w to by Dom Matki Antoniny Mirskiej zaistniał i funkcjonował. Niech Boża Opatrzność nadal Siostrę prowadzi.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego