Test Coopera - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Przemyślu

Idź do spisu treści

Menu główne:

Test Coopera

Kronika > Archiwum 2014/15

Sprawozdanie z biegu  „COOPERA”
W Przemyślu odbyła się impreza integracyjno sportowa „Test Coopera”. Ponad 320 startujących.
 „Pobiegnij z Gladiatorem, Test Coopera”, to impreza, która w Przemyślu odbyła się po raz drugi. Ubiegłoroczna edycja miała charakter wewnątrz szkolny i wzięło w niej udział 60 zawodników. W tym roku organizatorzy postanowili wyjść na zewnątrz i zaprosili wszystkie szkoły i przedszkola z naszego miasta, w efekcie czego w dniu 26.05.2015 r. na stadionie Juwenia zgłosiło się ponad 320 osób.
W teście Coopera udział może wziąć każdy, w ciągu 12 minut zawodnicy w poszczególnych grupach wiekowych próbowali pokonać jak największy dystans.
W tym roku po raz pierwszy udział w tej imprezie wzięły wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii ich wyniki okazały się bardzo satysfakcjonujące co zmotywowało je do startu w przyszłym roku już są bardzo chętne. Oprócz zmagań z samym sobą i walką o jak najlepszy wynik można było skosztować owocowych drinków kiełbasek z grilla oraz chłodnych napoi. Dziewczyny z naszego ośrodka rozweselały zawodników układami fitness i zarażały pozytywną energią. Impreza była fascynująca i czekamy na nią już za rok….


G.O.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego