Karnawał - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Przemyślu

Idź do spisu treści

Menu główne:

Karnawał

Kronika > Aktualności 2015 /16

Dnia 6 lutego 2016 r. w godzinach wieczornych w naszym Ośrodku odbył się  „Bal karnawałowy”.
Wychowawc
zynie i wychowanki naszego Ośrodka postarały się, aby tego dnia nasz Ośrodek wyglądał nadzwyczajnie. Korytarze oraz sala balowa przystrojone były balonami, serpentynami oraz kolorowymi ozdobami. Wyjątkowy wystój od razu wprowadził nas w atmosferę zachęcającą do zabawy, do której zaprosiła nas prowadząca i organizatorka balu pani Honorata. Bal rozpoczął się uroczystym otwarciem i odtańczeniem wspólnego integracyjnego tańca Belgijskiego.    

D
ziewczyny przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterki kultowych bajek
i filmów. Wszyscy przy dźwiękach znanych przebojów
bawili się wesoło. Muzyka płynąca z głośników inspirowała nas do szalonej zabawy. Pełne pozytywnej energii pląsałyśmy w parach i kole. Z uśmiechem na ustach śpiewałyśmy teksty słyszanych hitów, skacząc i klaszcząc z radości.
Animator urozmaicał zabawy ciekawymi konkursami tj. „Dumna jak księżniczka”, „Na podłodze”, a wychowawcy wybierali i nagradzali zwycięzców oraz przegranych wspaniałymi nagrodami.
Punktem kulminacyjnym imprezy był wybór Królowej balu. Wszystkie dziewczyn
y świetnie się bawiły i miały ciekawe stroje więc wybór nie był łatwy, dlatego też wyróznione zostały trzy uczestniczki przebrane za „Czarownicę”, „Piękną Hiszpankę” oraz „Irokeza”, które otrzymały honorowe szarfy, korony oraz słodkie upominki.
Niestety radosna zabawa musiała się kiedyś skończyć. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

H.R.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego